jest to świetny


Translations in context of "to jest świetny" in Polish-English from Reverso Context: to jest świetny pomysł.

PolishUważam, że jest to świetny wynik - to była dobra debata - i życzę wszystkiego najlepszego tym wszystkim, którzy zabierali głos po raz pierwszy.

NOWY SEZON 9 JEST ŚWIETNY! Konopskyy proszę weź mnie na odcinek, nie zmuszam tak jak myślał Farell, Paczol, Przemekbestgames czy Leesoo...

4.99 USD. Pobierz to zdjęcie Jest To Świetny Pomysł teraz. Szukaj więcej w bibliotece wolnych od tantiem zdjęć stockowych iStock, obejmującej zdjęcia 20-24 lata, które można łatwo i szybko pobrać.

[śfʹi ̯etny], zjawiska fonetyczne: zmięk.•. utr. dźw.•. i → j. znaczenia: przymiotnik. (1.1) taki, któremu przypisuje się same pozytywne cechy. odmiana: (1.1). przykłady: (1.1) Jacku, uważam, że masz świetny gust jak na faceta.

To jest świetny film.

Są to miejsca, gdzie jest dobra infrastruktura, świetny dojazd, panoramiczne widoki na góry, zieleń i malownicze skałki. Na przykład "nanoTruck"44 to świetny przykład sposobu podnoszenia [...]

Są to miejsca, gdzie jest dobra infrastruktura, świetny dojazd, panoramiczne widoki na góry, zieleń i malownicze To świetny sposób, by powiększyć własny zasób słownictwa oraz ćwiczyć obcy język!

jestjȅst DEFINICIJA 1. 3. l. jd prez. gl. biti 2. a. doslovno uzv. kojim se potvrđuju riječi sugovornika u dijaloškoj situaciji; da, opr. ne, nije b. iron. neslaganje ili negiranje onoga što sugovornik kaže u zn. to...

Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się.

anonim skomentował Koi to Uso - Odcinek 11 [1080p] NapisyPL. anonim skomentował Polsat News - Wejście na żywo z godziny 09:55 (11 listopada 2020).

Ale to nie całkiem to samo, co zgoda na sprawiedliwy i jawny proces - dodał. Władze USA chcą za ujawnienie tajnych informacji wytoczyć Snowdenowi proces o zdradę. W 2013 roku Amerykanin uciekł...

Dlaczego to jest ważne? 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w...

Czasami zdarzają się takie dni, kiedy kompletnie żadna rzecz nie wychodzi i wszystko zupełnie inaczej niż planowaliśmy. Mam na to sposób!

Ten film jest świetny. Kiedy ktoś próbuje cię prze... Daje to wiele możliwości. Jak do tego doszło nie wiem. Czy mogę zainteresować państwa długimi Pikachu?

Zasłonięcie dwóch newralgicznych boków altany to był świetny pomysł! Drewutnia w altanie wygląda estetycznie i na dodatek jest funkcjonalna w różnoraki sposób. Daje nam oczekiwaną intymność i...

Intensywna nauka języka obcego w ferie to świetny pomysł. Nawet jeżeli pracujesz i zupełnie nie myślisz o feriach, możesz skorzystać z zimowej oferty Teraz jest świetny moment! Co robić w ferie?

Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or phone. Hz. 18 January 2019 ·. Świetny jest ten numer. 🎧.

Jerzy Brzęczek: to jest żenujące. LN: Kim jest strzelec gola z Holandią? LN: Czerwone Diabły zdystansowały rywali. Te żużlowe transfery pachną katastrofą!

Ochrona danych osobowych to ważny element z uwagi na obowiązujące rozporządzenie RODO. Zdobądź najważniejsze informacje na temat ustawy o ochronie danych osobowych.

online. Jest to świetna alternatywa dla serwisów, takich jak na przykład wirtualna polska pilot wppilot. Słuchanie i. czytanie napisów to świetny sposób na bierną naukę. Oglądanie.

Jest to świetny krok i mam nadzieję, że nie ostatni w walce z nieuczciwymi praktykami. Nadal jednak pozostaje problem nielegalnego pozyskiwania baz danych przez takich "usługodawców" i...

Uroda to rzecz względna, ale jednak udało się na podstawie obliczeń sprawdzić, w których krajach rodzą się najpiękniejsze kobiety świata. Serwis Missology.com przeanalizował wyniki konkursów...

"Jacek Saryusz-Wolski to fantastyczny i świetny kandydat na przewodniczącego Rady Europejskiej" - zapewnia w Porannej To jest raz. Nie jest przesiąknięty platformerszczyzną taką do szpiku, do cna.

To jest świetny żart. _FASTCAKE_. 24 października 20182 lata temu. Connect with: Facebook. To jest świetny żart.

Dziwny jest ten świat ("Strange is this World") is Czesław Niemen's first solo album, released in 1967. At 20 December 1968, as first album in Poland, "Dziwny jest ten świat" was awarded with Golden record (160 000 copies sold). "Gdzie to jest" - 2:55 (music Czesław Niemen, lyrics Marta Bellan).

Szczęściary dostają to, czego potrzebują wyjaśnia Maja. Wojtek ma świetny styl, jest stuprocentowym facetem. Nawet, kiedy założy obcisłe spodnie, to wygląda dobrze. Często mężczyźni zapominają, że...

Świetnie za to wypadamy pod względem bezpieczeństwa i edukacji. Mimo to Polacy pozostają raczej pesymistami i nisko oceniają jakość Lista krajów, w których żyje się najlepiej, nie jest zaskoczeniem.

- To świetny wynik polskich gimnazjalistów - mówi Agnieszka Sułowska, badaczka ze Szkoły W żadnej innej dziedzinie to nie jest aż tak widoczne. Słabych uczennic jest wyraźnie mniej niż...Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/naryby.org.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About jest to świetny

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly